Главная » 2013 » Февраль » 20 » Чемпіонат України з футзалу
16:36
Чемпіонат України з футзалу
З 11 лютого по 14 лютого 2013 року  в м. Кобеляки Полтавської області на базі спортивного комплексу «Іскра» відбулися змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд юнаків 2003 р.н. В змаганнях взяли участь і вихованці відділення футболу Красноградської ДЮСШ ( тренери - викладачі Манько І.В., Меркулов М.В.)

За перемогу в Чемпіонаті змагалося 8 команд : «Донтекс - Біора» м. Донецьк, «Іллічівець - КТІ» м. Іллічівськ, Одеської області, «Старт» ДЮСШ № 2 м. Горлівка, Донецької області, «КДЮСШ № 9 – Перша Столиця» м. Харків, ДЮСШ м. Роздільна, Одеської області, КДЮСШ № 11 м. Харків, «Лідер»

м. Кобеляки, Полтавської області, ДЮСШ м. Красноград, Харківської області.

За підсумками змагань юні футболісти Красноградської ДЮСШ посіли 5 місце. Переможцями змагань стала команда «Іллічівець - КТІ» м. Іллічівськ, друге місце посіла команда «Донтекс - Біора» м. Донецьк, бронзовими призерами стали футболісти  «КДЮСШ № 9 – Перша Столиця» м. Харків.

Просмотров: 615 | Добавил: Володимирівка | Рейтинг: 0.0/0